WAKOR TRAVEL

Nazwisko Wakor jest znane w gronie narciarzy od ponad 20 lat. W zakresie szkoleń jazdy na nartach, szkolenia instruktorów oraz dbania o dzieci podczas ferii zimowych staliśmy się czołowa firmą na Dolnym Śląsku. Szkoła Narciarska – Wakor to miejsce spotkań zimowych dla Wszystkich. Tu poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi i tu zawiązały się przyjaźnie, które trwają do dziś za co Wszystkim Państwu dziękujemy !

To dzięki Wam i Waszym namowom otworzyliśmy kolejną kartę naszej historii. WAKOR TRAVEL z wpisem do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego o numerze 736/38/2017 zaprasza na wyjazdy zimowe w najpiękniejsze góry europy. Jak zawsze zapewniamy najwyższej jakości sprzęt narciarski, wykwalifikowanych instruktorów, zakwaterowanie. Proponujemy Wam znane oraz mniej znane miejsca na mapie białego szaleństwa. Sprawdź nas! Z nami zawsze chcesz więcej.

Wyjazdy w sezonie 2018/2019

Wyjazdy w sezonie 2017/2018

X
Pogoda Karpacz z serwisu
X
DARMOWY SKIBUS DLA NASZYCH KLIENTÓW ZAMÓW INSTRUKTORA ORAZ SPRZĘT ONLINE W ATRAKCYJNEJ CENIE 3-DNIOWY KURS DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH - SUPER CENA Nauka jazdy na nartach karpacz, instruktorzy, wypożyczalnia nart
Facebook IconSprawdź nas na Google