Karpacz, ul. Turystyczna 4
          poniedziałek - niedziela 8:00-17:00

W naszej wypożyczalni posiadamy: narty, snowboardy, sprzęt skitourowy, splitboardy, raki, raczki, rakiety śnieżne.

WYPOŻYCZALNIA I INSTRUKTORZY 510 209 648
SKIBUS 513 059 730

Centrum Snowboardowe Karpacz Kopa to jedyne miejsce w Karpaczu z tak szeroką ofertą dla snowboardzistów. Szef szkoły Kacper Bobowski - Mistrz Polski Instruktorów we freestyle Zieleniec 2019. Największa wypożyczalnia snowboardów, 120 kompletów dla dzieci i dorosłych. Świetna lokalizacja, zróżnicowane stoki w największym kompleksie Karpacz Ski Arena. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług.
SKISPORT WAKOR

Sprzęt snowboardowy

Jako największa wypożyczalnia w Karpaczu zapewniamy pełny wybór sprzętu snowboardowego. W skład kompletu wchodzi deska z wiązaniami oraz buty. Przed wydaniem ustawiamy wiązania pod odpowiednim kontem. następnie cały sprzęt jest sprawdzany. Sugerujemy jazdę w kasku. Kaski dla snowboardzistów również znajdują się w ofercie naszej wypożyczalni.

Akcesoria snowboardowe

Jako jedyna wypożyczalnia snowboardów w Karpaczu jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę akcesoriów. Wszystkie dostępne wielkości kasków oraz butów. Dla chętnych posiadamy również możliwość wypożyczenia gogli na snowboard. Bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważne z tego powodu sugerujemy wypożyczenie i jazdę w kasku.