Karpacz, ul. Turystyczna 4
          poniedziałek - niedziela 8:00-17:00

W naszej wypożyczalni posiadamy: narty, snowboardy, sprzęt skitourowy, splitboardy, raki, raczki, rakiety śnieżne.

WYPOŻYCZALNIA I INSTRUKTORZY 510 209 648
SKIBUS 513 059 730

WYPOŻYCZALNIA ZNAJDUJE SIĘ W BUDYNKU WYCIĄGU, W NAJWIĘKSZYM KOMPLEKSIE NARCIARSKIM KARPACZ SKI ARENA. OFERUJEMY SPRZĘT DLA POCZATKUJĄCYCH JAK I DLA ZAAWANSOWANYCH NARCIARZY I SNOWBOARDZISTÓW. U NAS WYPOŻYCZYSZ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ DO JAZDY NA NARTACH LUB SNOWBOARDZIE. GWARANTUJEMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPRZĘT ORAZ FACHOWĄ OBSŁUGĘ.
SKISPORT WAKOR

Cennik wypożyczalni

Komplety narciarskie (narty, buty, kije) / snowboardowe (deska, buty) dla dorosłychCzas wypożyczeniaKoszt
1 dzień60 zł

Komplety narciarskie długość do 130 cm (narty, buty, kije, kask)Czas wypożyczeniaKoszt
1 dzień50 zł

Akcesoria narciarskie / snowboardowe lub pojedyncze elementy zestawuCzas wypożyczeniaKoszt
Narty1 dzień40 zł
Snowboard1 dzień40 zł
Buty narciarskie lub snowboardowe1 dzień25 zł
Kije1 dzień20 zł
Kask1 dzień20 zł
Gogle1 dzień15 zł
Narty skiturowe komplet1 dzień150 zł
Raki turystyczne1 dzień40 zł
Raczki1 dzień25 zł

NartyCzas wypożyczeniaKoszt
Narty PRESTIŻ / VIP1 dzień80 zł

Sprzęt SKITOURCzas wypożyczeniaKoszt
Narty skiturowe komplet1 dzień150 zł

Komplet dla dorosłych: NARTY, BUTY, KIJE
Komplet dla dzieci: NARTY, BUTY, KIJE, KASK

Sprzęt narciarski dla dorosłych

Na półkach wypożyczalni SKISPORT WAKOR znajduje się niemal 600 kompletów doskonałej jakości nart dla dorosłych. Posiadamy pełną gamę długości jak i twardości nart czy dla mężczyzn czy dla kobiet. W skład zestawu narciarskiego wchodzą narty, buty narciarskie oraz kije. Każde narty są sprawdzane przed jazdą. ustawiamy także odpowiednią siłę wiązań. Pomagamy z doborem sprzętu tak by każdy mógł na stoku bezpiecznie i komfortowo spędzić czas.

Sprzęt narciarski dla dzieci

Jesteśmy największą i najlepiej zaopatrzoną wypożyczalnią sprzętu narciarskiego w Karpaczu. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz sprzętu narciarskiego dla najmłodszych zarówno tych początkujących jak i już dobrze jeżdżących. Wypożyczane przez nas komplety składają się z nart, butów, kijków oraz obowiązkowo kasku. Pragniemy przypomnieć, że dla dzieci w wieku do lat 15 jazda w kasku jest obowiązkowa. Sprzęt regulujemy i sprawdzamy przed wydaniem. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

Sprzęt snowboardowy

Jako jedyna wypożyczalnia w Karpaczu zapewniamy pełny wybór sprzętu snowboardowego. W skład kompletu wchodzi deska z wiązaniami oraz buty. Przed wydaniem ustawiamy wiązania pod odpowiednim kontem. następnie cały sprzęt jest sprawdzany. Sugerujemy jazdę w kasku. Kaski dla snowboardzistów również znajdują się w ofercie naszej wypożyczalni.

Akcesoria narciarskie

Jako jedyna wypożyczalnia nart Karpacz jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę akcesoriów. Wszystkie dostępne długości kijów, a także niemal każdą wielkość butów i kasków. Dla chętnych posiadamy również możliwość wypożyczenia gogli narciarskich. Bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważne z tego powodu sugerujemy wypożyczenie i jazdę w kasku.

Sprzęt narciarski VIP

W ofercie naszej wypożyczalni nart w Karpaczu znajdują się również narty klasy Premium. Są to najczęściej najwyższe a za razem najtwardsze i najszybsze modele wiodących producentów nart takich jak Voelkl czy Head. Większość posiadanych przez nas nart VIP jest modelami z bieżącej kolekcji producentów.